BIOREZONANČNÉ CENTRUM

Blog

Rozhovor s našou klientkou: Exzém ma trápil od detstva

Od: | Tag: | Komentáre: 0 | jún 29th, 2014

Naša klientka Lucia (24) nám porozprávala o svojich zdravotných problémoch a ako sa rozhodla ich riešiť s pomocou biorezonancie.

 

Akými zdravotnými problémami ste trpeli?

Mala som alergiu, ktorá sa prejavovala ekzémami na koži. Na tele sa mi od detstva robili fľaky alebo vyrážky. Od dvoch rokov som musela chodiť v obväzoch, každý prst som mala inak obviazaný. Nemohla som chodiť ani do škôlky. Namiesto toho som každý deň chodila na odbery z prstov. Lekári mi predpísali lieky, no mi nič nepomáhalo.

Ekzémami teda trpíte celý život?

Na istú dobu sa mi stav zlepšil po tom, čo ma mama zobrala k ľudovej liečiteľke. Už bola zúfalá, tak sa rozhodla vyskúšať to. Liečiteľka zistila, že moje kožné problémy súvisia s potravinami. A tak mi nastavila diétu. Vtedy som ju prísne držala a dostala som sa z akútneho stavu. Potom v puberte mi to zmizlo. Ekzém sa však vrátil v dospelosti. Biorezonanciu som vyskúšala, lebo som si chcela opäť overiť, či tie ekzémy nesúvisia z potravinami, tak ako mi v detstve zistila ľudová liečiteľka.

 

Ako ste sa dozvedeli o biorezonancii?

O biorezonancii som sa dozvedela cez odporúčanie, cez moju šéfku, ktorá vedela o mojich problémoch a chcela mi pomôcť. Tak ma prehovorila, aby som to vyskúšala. Bolo to pred pol rokom.

 

Aké boli Vaše začiatky s biorezonanciou?

Najprv mi urobili harmonizačnú terapiu a nato diagnostiku všetkých orgánov. Pri diagnostike mi zistili problémy s pečeňou a črevami, čo je dôkaz intolerancie na potraviny. Nakoniec zistili, ktoré potraviny mi škodia a ja som ich zo dňa na deň vylúčila z jedálnička. Prestala som jesť chleba, mliečne výrobky, citrusy, cukor a sladkosti. Naučila som sa s tým žiť a teraz už ani neviem, čo je pečivo.

 

Zhodovali sa zistenia biorezonancie s tým, čo Vám povedala liečiteľka v detstve?

Bolo to takmer to isté. Problém bol v potravinách.

 

Cítili ste po prvom sedení už nejakú zmenu?

Okamžitý rozdiel som necítila, no už po dvoch sedeniach, po mesiaci som začala cítiť zmenu. Schudla som sedem kilogramov a upravil sa mi metabolizmus. Veľmi pomohlo aj to, že som prestala jesť potraviny, ktoré mi určili ako škodlivé pre moje telo.

 

Ako sa cítite teraz?

Omnoho lepšie a zdravšie. Nemám už žiadne ekzémy. A vždy keď to náhodou poruším, tak sa opäť vyhádžem. Z toho si viem overiť, že je to naozaj tými potravinami. Prinieslo to síce do môjho života obmedzenia, ale zasa niečo za niečo. Ale všetko sa dá nahradiť a zasa som objavila nové možnosti.

 

Sú ešte nejaké zdravotné problémy, ktoré riešite s pomocou biorezonančnej metódy?

Teraz sa zasa venujeme riešeniu blokád v tele.

 

Odporúčate biorezonanciu aj iným?

Každému. Aspoň, aby zistil, čo mu spôsobuje jeho problémy. Je to dobré aj pre zdravého človeka pre harmonizovanie tela.

Trápia vás exzémy? Chcete ich vyriešiť s pomocou biorezonancie?

Objednajte sa na terapiu!