BIOREZONANČNÉ CENTRUM

Blog

Pomohli sme odstrániť chronický zdravotný problém

Od: | Tag: | Komentáre: 0 | január 22nd, 2015

Pani Agáta* nás navštívila pred ôsmimi mesiacmi. Okrem ťažkostí s trávením trpela osteoporózou, ktorú jej lekári diagnostikovali v decembri 2012. Jej zdravotný stav bol vážny a hrozilo, že bude musieť absolvovať operáciu. Požiadala nás preto, aby sme jej pomohli.

Agáte sme preto nasadili liečbu intolerancie na lepok a laktózu a tiež liečbu záťaží v organizme. To sme úspešne zvládli po troch mesiacoch. Následne po absolvovaní konzultácie sme sa pustili do liečenia obličiek, ktoré regulujú kosti a kĺby. Pani Agáta okrem návštev každé dva týždne užívala produkty Energy. Jeden na detoxikáciu pečene a druhý na pohyb. Po približne štyroch mesiacoch sa dostavilo zlepšenie. Pani Agáta následne v decembri absolvovala kontrolu u lekára. Výsledok príjemne prekvapil, stav osteoporózy u pani Agáty sa totiž zlepšil o deväť percent. Pozrite sa, čo ukázali nové testy.

Snímky LS chrbtice pani Agáty. Obrázok vľavo zobrazuje stav z decembra 2012, vpravo z decembra 2014.

Výsledky denzitometrického DXA. Obrázok vľavo zobrazuje výsledky z decembra 2012, vpravo z decembra 2014. Dôležitý je údaj T skóre, pričom norma je viac ako -1.

Nasledujúci obrázok zobrazuje, ako sa Agáte po absolvovaní biorezonancie zlepšila kostná minerálna denzita (BMD):

1. Výsledok z roku 2012 – BMD na úrovni 0,743 g/cm2
2. Aktuálny výsledok – BMD na úrovni 0,809 g/cm2

Porovnanie výsledkov merania kostnej minerálnej denzity Agáty. Výsledok je potešujúci, nastalo zlepšenie deväť percent.

Na základe nových výsledkov lekári Agáte osteoporózu preklasifikovali na ostopéniu. Hoci stále ide o zdravotné riziko a predstupeň osteoporózy, zo zlepšenia Agátinho zdravotného stavu sa spolu s ňou tešíme. Je to pre nás dôkaz, že biorezonancia dokáže pomôcť a my naďalej budeme robiť, čo je v našich silách, aby sme pomohli každému.

(*Agáta nie je skutočné meno našej klientky. To sme zmenili z dôvodu zachovania súkromia.)